Hakkımızda

İSTANBUL’DA TİCARİ FALİYETİMİZ 1950 YILINDA TRABZON’UN AKCAABAT İLÇESİNDE GIDA TİCARETİ İLE UĞRAŞAN BÜYÜKBABAMIZIN İSTANBUL’A GÖÇÜ İLE BAŞLADI.

BU TARİHTE İLK MAĞAZAMIZ TAHTAKALE'DE, TOPTAN NALBURİYE VE HIRDAVAT MALZEMELERİ KONUSUNDA FAALİYETE GEÇTİ.

1975 SENESİNDE İSMAİL HAKKI LERMİ TARAFINDAN BUGÜNKİ ADRESİ OLAN BOSTANCI’YA TAŞINDI. AYNI ADRESTE 40 SENEYİ AŞKIN BİR SÜREDİR NALBURİYE, İNŞAAT MALZEMELERİ VE DENİZ MALZEMELERİ TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞINA DEVAM ETMEKTEDİR. HER GÜN KENDİNİ GELİŞTİRİP BÜYÜMÜŞ VE GENİŞ BİR AİLEYE DÖNÜŞMÜŞTÜR.

1986 YILINDAN İTİBAREN 3. KUŞAK HASAN TAHSİN LERMİ TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEDİR. HASAN TAHSİN LERMİ, SULTANAHMET İKTİSADİ VE TİCARİ İLİMLER AKADEMİSİ MEZUNUDUR. TİCARİ TECRÜBESİ MALİ MÜŞAVİRLİK MESLEĞİ İLE PEKİŞMİŞ VE GÜÇLENMİŞTİR. KONUSUNDA UZUN YILLARIN VERDİĞİ OLGUNLUK VE DENEYİM SAYESİNDE EN İYİ MARKALARI EN UYGUN FİYATA SATAN MÜESSESEMİZ, ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİDİYLE VE EMSALSİZ HİZMETİYLE SEKTÖRDE ÖRNEK OLMA ÖZELLİĞİNİ DAİMA KORUMUŞTUR.

HEDEFİMİZ, İLKELİ VE ÖRNEK HİZMETİMİZİN NESİLLER BOYU DEVAMIDIR

 Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz Resimlerimiz

Markalarımız